header-banner-image

WEB TASARIM

Web siteniz firmanızın olmadığı her yerde firmanızın tanıtımını yapar. Örneğin fiziksel mağazası olan bir firmasınız, mağazanıza gelen müşterileriniz mağazanız hakkında bilgi sahibi olur, ürünlerinizi tanır ve öğrenir, firmanızın hangi hizmetleri verdiğinin bilgisine sahip olur. Fakat mağazanıza gelmeyen binlerce hedef müşteriniz var öyle değil mi? Mağazanıza gelmeyen hedef müşterilenize web siteniz ile ulaşır. Firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi aktarırsınız. Hedef müşteriniz ile iş yapma potansiyelinizi web siteninizin güvenilir duruşu(profesyonel tasarımı), web sitenizde firmanızı doğru tanıtmanız ve ürünlerinizi web sitenizde ilgi çekici hale getirmeniz hedef müşteriniz ile iş yapma potansiyelini yükseltir.

Doğru reklam veya seo stratejileri ile fiziksel mağazanızda ulaşamadığınız müşteri kitlesine web siteniz ile ulaşabilirsiniz.

Doğru tasarlanmış ve kodlanmış web siteleri hedef müşterilerize aradığı ve ilgilendiği ürünü, bilgiyi, hizmeti sunmalı ve size geri dönüş yaptırmalıdır. Web sitenizin ne kadar trafiği olduğunu izlemeli, hedef müşterilerinizin web sitenizde ne kadar vakit geçirdiğini görmeli ve arama motorlarında sitenizin hangi konumda olduğunu bilmelisiniz. Bu bilgileri ancak profesyonel bir web ajansı ile çalışıyorsanız elde edebilirsiniz. Siteniz hakkında bu bilgilerden haberiniz yok ise doğru bir web ajansına başvurarak firmanıza daha katkı sağlayan bir web sitesi yaptırmalısınız.

MCC Reklam ajansı olarak web sitenizin olduğu yerde durarak firmanıza katkı sağlamayan bir site olmasını değil, firmanıza, işlerinize ve hedef müşterilerize etki eden ve olumlu katkı sağlayan bir web sitesi olmasını sağlamaktayız.

Web tasarım çalışmalarımızdan bazıları