header-banner-image

SOSYAL MEDYA

Türkiye'de 42 milyonu aşkın sosyal medya kullanıcısı bulunmakta ve sayısı her geçen gün artmaktadır. Her 15dk'da bir insanlar ve hedef müşterileriniz sosyal medya da online oluyor ve burada ciddi vakitler geçiriyor. Artık insanlar yolda giderken billboard'lara değil telefonlarına odaklanıyor. Markalar bunun bilincine vararak sosyal medyada bir bir yerlerini alıyor ve tanıtım stratejilerini sosyal medya üzerinde yürütüyor.

Firmanızın hizmetleri ve ürünlerini tanıtan sosyal medya sayfalarınız olmalı ve sayfalarınızdan sürekli paylaşımlarda bulunulmalı. Bu sayede sürekli online olan hedef müşterilenize sosyal medya kanallarından da ulaşarak ürün satışlarınızı, firma veya mekan tanıtımlarınızı yapmalı ve bilinirliğinizi arttırmalısınız.

Sosyal medya paylaşımlarında dikkat edilmesi gereken kuralları doğru uygulayarak sizi takip eden kullanıcıları sıkmadan ürünleriniz veya mekanınız hakkında tanıtımları yapıp hedef müşterilerize sizi sürekli hatırlatmaktayız. Daha detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal medya çalışmalarımızdan bazıları: