header-banner-image

E-TİCARET YAZILIMI

Ticaretin kuralları değişiyor! E-ticaret platformunuzla internette sizde yerinizi alın. Teknolojinin ilerlemesi ve insanların ilerleyen teknolojiye ayak uydurması ve alışması artık ticareti internet platformuna itiyor. Bir çok büyük marka ve kuruluş eticaret mağazasında diğer fiziksel mağazalarından daha fazla ciro elde ediyor. Türkiye'de 50 milyonu aşkın internet kullanıcısı artık en basit market ihtiyaçlarını bile internetten tedarik etmeye başladı. Bu doğrultuda ilerleyen ve yükselen grafikler bize eticaretin ne kadar önemli ve büyük bir hacmi olduğunu gösteriyor.

Fiziksel mağazanızla sadece mağazanızı açtığınız semte veya şehire hitap ederken eticaret mağazanızla tüm Türkiye'ye hitap ediyorsunuz. Tüm Türkiye'de fiziksel mağaza açmak için ciddi yatırımlar gereklidir ama eticaret platformunuzla bir fiziksel mağazanıza harcayacağınız bütçenin daha azıyla tüm Türkiye'ye hitap edip ürünlerinizin satışını arttırabilirsiniz.

Sizde işinizi ve ürünlerinizi internete taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Size doğru bütçe ve doğru stratejiler ile ürünlerinizi Türkiye genelinde pazarlamanızı sağlayalım.